15 second read
6
0
34

In prima liga din Australia a avut un moment care a adus aminte de finala Ligii Campionilor dintre Bayern si Manchester United din 1999.

Load More Related Articles
Load More By Bucur
Load More In Sport

6 Comments

1. StafidutZ

ianuarie 15, 2012 at 13:02

In fotbal 1 minut poate schimba multe :), am mai vazut eu la tine pe blog o faza… o echipa conducea cu 3-0 in min. 75 si pana la sfarsit au pierdut cu 3-4….

ianuarie 16, 2012 at 02:36

am avut si eu un meci de genul asta pe un bilet de pariuri odata. aveam nevoie sa marcheze ambele echipe si era minutul 94 si era tot 0-0 , si pana la urma ce sa vezi in 94 au marcat gazdele si in ultimu minut 97 au egalat oaspetii 🙂

se mai intampla si chestii dintr-astea, dar extre extrem de rar. daca-ai sti de cate sute de ori imi doream cate-o minune dintr-asta in prelungiri… 🙂