1 min read
2
0
90

Lyon, anchetata pentru BLAT la pariuri cu Dinamo! Reactia OFICIALA a francezilor care au marcat pe banda rulanta cu Zagreb.Din pacate sa intamplat ceea ce numai in filme mai vezi asa ceva si asta chiar in Liga campionilor.Lyon a castigat cu atentie 7-1 meciul cu Dinamo Zagreb  in deplasare dupa ce la pauza era condusa cu 1-0.Stau si ma intreb oare ce sa intamplat la pauza meciului de au reusit sa marcheze 7 goluri in 31 de minute.Pare incredibil si dupa umila mea parere prea bate la ochi acest meci.Una era daca pe tot parcursul meciului marcau 7 si alta e in repriza a doua 7 goluri in 31 de minute.Laso jos ca macane…

„Clubul Olympique Lyon a luat la cunostinta de investigatiile efectuate de Autoritatea pentru reglementarea jocurilor online din aceasta dimineata. Suntem de acord in totalitate cu verificarile facut de acestia pentru ca este normal ca asta se intample atunci cand un rezultat este atipic. Totusi regretam comentariile negative care umbresc rezultatul incredibil pentru Lyon si fotbalul francez” a scris Lyon pe site-ul oficial.sursa