Un pic de atentie va rog

Mallorca a batut-o cu 6-1 pe Real Sociedad.Dupa ce a pierdut cu 2-0 in tur si era condusa cu 1-0 la finalul primului sfert de ora din meciul care trebuia sa o salveze, Mallorca a dat start la distractie! A facut 4-1 pana la pauza, dupa ce a stabilit un record incredibil: a marcat toate …

Mallorca a batut-o cu 6-1 pe Real Sociedad.Dupa ce a pierdut cu 2-0 in tur si era condusa cu 1-0 la finalul primului sfert de ora din meciul care trebuia sa o salveze, Mallorca a dat start la distractie! A facut 4-1 pana la pauza, dupa ce a stabilit un record incredibil: a marcat toate golurile in 6 minute!

Nici vreun sut de la distanta, nici vreo executie geniala nu au intrat pentru suporteri in clasamentul pentru golul meciului Gonzalo Castro a fost erou fara ca macar sa-si propuna asta! A dat cel mai simplu gol din cariera si a devenit erou la Mallorca.
.

6 răspunsuri la „Un pic de atentie va rog”

1. Eu zic sa nu fi fost si ceva pe la pariuri cu meciul asta. Parerea mea. Faza asta am mai vazut-o si in Anglia acu ani buni de zile 😀